5 лайфхаків, як насолодитися тривалою поїздкою

Збір коштів на потреби армії України
13.10.2018

5 лайфхаків, як насолодитися тривалою поїздкою

1. Прихопіть щось захопливе. Переконайтеся, що вам є чим себе розважити, незалежно від тривалості поїздки в автобусі. Телефон, планшет, книга, або навіть плеєр – це краще, ніж дивитися у вікно, особливо, якщо поїздка буде нічна.

2. Заспокойтеся. Влаштуйтеся зручніше і розслабтеся. Скористайтеся тим, що ви взяли з собою. Дивіться на пропливаючі за вікном пейзажі або поговоріть з попутниками, і це допоможе вбити час, особливо, якщо поїздка буде дуже довгою.

3. Будьте терплячі; просто зберігайте спокій з приводу поїздки в автобусі. Це складніше, ніж здається, але якщо ви освоїте це вміння, воно допоможе вам у багатьох сферах життя. До того ж, якщо ви не перший раз їдете в автобусі, то поїздка буде куди простіше відбуватися, так як ви знаєте, чого чекати.

Результат пошуку зображень за запитом "подорож в автобусі"

4. Уникайте сварок і суперечок з іншими пасажирами. Це зробить поїздку напруженою і некомфортною для всіх. Пам’ятайте, що ви застрягли в обмеженому просторі, і показово піти не вийде. До того ж, негативний настрій в салоні точно не полегшить нікому поїздку.

5. Завжди будьте ввічливі по відношенню до інших пасажирів! Будьте терплячі і зберігайте позитивний настрій. Якщо ви не будете бурчати, то і те, що тевідбувається, не буде вас дратувати, і якщо вам хтось заважає – завжди можна попросити ввічливо, адже людина може не знати, що він комусь заважає.

, , , , переглядів: 808

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *