1. Походи сприяють зниженню стресу

Дослідження, які проводились в 2015 році довели, що прогулянки за містом, на відміну від прогулянок вздовж міських доріг, допомагають позбутися важких думок.похід

2. Походи покращують пам’ять

Фізичні вправи позитивно впливають на мозок, в тому числі покращують пам’ять та розумові процеси. Щоб цього досягнути, не обов’язково виснажувати себе в спортзалі, достатньо регулярних довгих прогулянок та походів.

3. Походи дають відчуття щастя

поход

Виявляється, що довгі піші прогулянки на свіжому повітрі доставляють більше задоволення від фізичної активності, ніж ходьба на біговій доріжці протягом такого ж часу.

похід4. Походи – прекрасний психотерапевтичний засіб

Похід в гори вважається частиною психологічної допомоги. В людей, схильних до депресій та суїцидальних настроїв, завжди відмічалось покращення стану після таких походів.

5. Походи розвивають креативністьпохід

В 2012 в ході соціального експерименту, групі добровольців було запропоновано піти в шестиденний піший похід без гаджетів. Половина людей перед походом пройшла низку тестів на асоціації – тест на креативність. Друга половина групи, яка проходила його на четвертий день походу, впоралась майже на 50% краще!

Не сумнівайтесь, а в похід відправляйтесь!;)