5 простих лайфхаків безпечно перевезти велику суму грошей

Збір коштів на потреби армії України
21.09.2018

5 простих лайфхаків безпечно перевезти велику суму грошей

Одягніть пояс для зберігання грошей

Такий пояс — це особливий аксесуар, який надягається під одяг. Він може носитися на талії або на стегні. У поясі можна зберігати цінні речі (наприклад, гроші і документи), щоб у гаманці не залишалося більше грошей, ніж зазвичай.

Купуйте одяг з потайними кишенями

Одяг з прихованими кишенями — це альтернатива поясу для грошей. Кишені розміщуються в неочевидних місцях і закриваються на блискавку або липучку.

Сховайте гроші у взуття

Багато грошей у взутті не понесеш, проте якусь частину готівки можна заховати в обох черевиках на той випадок, якщо хтось виявить основну суму в іншому місці. Надійніше всього буде згорнути купюри і просунути їх у шкарпетки черевиків.

Візьміть з собою гаманець-обманку

Якщо ви боїтеся, що вас можуть обікрасти, візьміть з собою фальшивий гаманець. Це буде просто ще один гаманець з невеликою сумою грошей всередині. Плюс такого рішення в тому, що якщо вас будуть грабувати, ви зможете спокійно протягнути цей гаманець злодієві, і той вирішить, що це ваш основний гаманець. Якщо ви надійно заховаєте справжній гаманець, і його буде не так легко знайти (у разі, якщо грабіжник вирішить промацати ваш одяг), у злодія не буде підстав думати, що у вас два гаманця.

Розділіть гроші

Намагайтеся не брати з собою всі свої гроші. Гроші можна сховати, однак якщо на вас нападає грабіжник, він може забрати всі гроші. Розділіть їх і покладіть якусь частину в безпечне місце.

, , , переглядів: 1 428

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *