5 простих лайфхаків, як скласти розпорядок дня

Збір коштів на потреби армії України
06.10.2018

5 простих лайфхаків, як скласти розпорядок дня

1. Підготуйте перелік того, що вам потрібно робити на щоденній основі. Не турбуйтеся про те, як організувати виконання цих справ. На даному етапі вам лише потрібно провести мозковий штурм – це ще не готовий список справ. Присвятіть цьому годину-другу і накидайте перелік усього, що вам потрібно робити щодня (в тому числі, і того, що ви не робите, але вважаєте за потрібне).

2. Записуйте як великі справи, так і маленькі. На самому початку ніяку справу не варто вважати занадто маленькою. Якщо це щось, що вам потрібно робити, значить, це потрібно робити. Складаючи розклад вперше, краще внести в нього всі можливі справи, а пізніше відредагувати список і видалити зайве.

3. Задавайте собі питання з приводу цих справ. Що необхідно зробити, щоб добре харчуватися? Що необхідно робити щодня перед тим, як ви опинитеся на роботі? Що потрібно зробити, щоб дитину завжди хтось забирав зі школи?

Результат пошуку зображень за запитом "список справ розпорядок"

4. Проаналізуйте свій список. Якщо ви виявите, що у вас абсолютно не залишається часу, щоб розпоряджатися ним за власним розсудом, переглянете свої справи і переконайтеся в їх необхідності. Можливо, ви побачите, що деякі обов’язки можна виконувати більш ефективно або делегувати.

5. Не включайте в свій розклад діяльність, якою ви займаєтеся час від часу, якщо тільки ви не вирішили присвятити їй регулярне час на щоденній основі. В іншому випадку краще присвячуйте цьому вільний час у своєму розкладі.

, , переглядів: 935

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *