5 простих лайфхаків, як вести себе зі злими людьми

Збір коштів на потреби армії України
30.08.2018

5 простих лайфхаків, як вести себе зі злими людьми

Контролюйте контроль над ситуацією

Люди не можуть контролювати чужу поведінку, але цілком здатні контролювати свої реакції. Іноді інші вчиняють підло, щоб спровокувати певну реакцію, але відповідь завжди залежить тільки від вас. Людина завжди контролює свої реакції і подальший розвиток ситуації.

Проявляйте співчуття

Іноді такі люди намагаються приховати своєю поведінкою більш глибокі проблеми. Нерідко головний шкільний задирака і хуліган страждає від жорстокого поводження вдома.

Будьте рішучі

Впевненість у своїх силах дозволяє відстояти свої інтереси і при цьому не забувати про повагу до співрозмовника. У деяких ситуаціях вам доведеться мати справу зі злими людьми, які не приймають співчуття, тому великодушність ні до чого не призведе. Важливо висловлюватися прямо і показати, що ви не дозволите іншим просто переступити через ваші інтереси і потреби.

Усвідомте свої почуття при спілкуванні з такою людиною

Поруч зі злою людиною слід знаходитися у всеозброєнні, адже вона здатна на підступний вчинок в будь-який момент. Відчуйте свої емоції при спілкуванні з такою людиною. Не відштовхуйте свої відчуття і не скидайте їх з рахунків.

Пом’якшити наслідки

Проявіть турботу про себе і спробуйте заспокоїтися. Якщо підготуватися до неминучої розмови, то ваша реакція на слова і дії співрозмовника буде не такою хворобливою.

, , , переглядів: 863

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *