5 простих лайфхаків, які допоможуть зібрати речі для походу

Збір коштів на потреби армії України
24.11.2018

5 простих лайфхаків, які допоможуть зібрати речі для походу

1. Вирішіть, куди ви збираєтеся, на скільки днів, де ви будете жити і т. д. Наприклад: ви збираєтеся провести 2 тижні в кемпінгу біля озера, ви будете жити в наметі, клімат дуже теплий, це не дуже далеко від дому. Загалом, все те, чим ви там будете займатися, і з яким комфортом.

2. За три місяці до походу перевірте наявне у вас похідне спорядження. Воно повинно мати гарний стан, що вас не підвів порваний рюкзак чи дірява куртка. Це зіпсує вам похід, і доведеться знайти альтернативу зношеним речам. Краще цього уникнути, і перевірити все відразу, щоб в разі чого просто купити альтернативну екіпіровку.

3. Подумайте, що ви повинні взяти з собою, і що ви хочете взяти з собою. Ви можете взяти кілька купальних костюмів, літній одяг, наприклад, укорочені брюки, шорти, футболки, топи. Але варто брати одяг по сезону, якщо ви не хочете згоріти, або ж дуже сильно замерзнути. Головне, щоб речі були сухими, і могли захистити від вітру, якщо ви плануєте похід у холодну пору.

4. Подумайте про те, скільки речей ви можете взяти. Занадто важкі сумки ви не потягнете. Але і занадто легкі теж не рекомендується брати. Краще взяти речі під зав’язку, ніж потім мерзнути. Але речі варто взяти різноманітні, щоб не нести дві однаково теплі куртки. Ще краще розділити всю вагу зі своїми друзями, з якими відправляєтеся в похід.

5. Складіть список необхідних речей. Переконайтеся, що ви берете все необхідне, але не при цьому не берете занадто багато речей. Пам’ятайте, що не потрібно переборщувати з речами і вагою, аже вам доведеться нести все це на своїй спині.

, , переглядів: 983

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *