5 простих порад, як підібрати колір одягу за типом шкіри

Збір коштів на потреби армії України
15.08.2018

5 простих порад, як підібрати колір одягу за типом шкіри

Стильно одягатися можна у будь-яку погоду. Головне правильно скомпонувати свій лук.

Огляньте вени на руках і визначте тон вашої шкіри. Перевірте, якого кольору виступаючі на вашому зап’ясті вени. Тон шкіри холодний, якщо вони здаються голубими або навіть фіолетовими. У той же час зелені вени свідчать про теплий тон.

Вибирайте м’які тілесні кольори, якщо тон шкіри теплий. Жовтий, кораловий, оливковий беж найбільше відповідають такому кольору шкіри. Якщо тон шкіри нейтральний, вам підійдуть темно-сірий, тепло-сірий і кавовий кольори. Уникайте холодних блакитних тонів і яскравих, природних кольорів.

Носіть спокійні відтінки синього кольору, якщо у вас холодний колір шкіри. Краще всього підійдуть рожевий, смарагдовий, темно-фіолетовий і синій. Віддавайте перевагу сірому, білому і синьому при виборі нейтральних тонів. Уникайте помаранчевого і жовтого, оскільки ці кольори сильно контрастують з вашою шкірою.

Визначте самий світлий і темний відтінок кольору ваших очей. Дуже до лиця підходить одяг, колір якого підібрано під природний тон райдужної оболонки ока. При виборі сорочок, піджаків або суконь спробуйте вибрати такий одяг, який ближче всього підходить до відтінку райдужної оболонки, щоб підкреслити колір очей ще більше.

Одягайте синій або чорний одяг на традиційну співбесіду в період пошуку роботи. Ці кольори є нейтральними і відображають довіру, впевненість і професіоналізм. Темні відтінки чорного і синього також говорять про зрілість і серйозності намірів, адже саме вони є кращими якостями при прийманні кандидата на роботу.

, , , , переглядів: 1 637

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *