5 простих способів перечекати довгі пересадки в аеропорту

Збір коштів на потреби армії України
23.11.2018

5 простих способів перечекати довгі пересадки в аеропорту

1. Дослідіть аеропорт, в якому буде пересадка

Коли ви бронюєте квиток зі стикуванням, заздалегідь підготуйтеся, вивчивши інформацію на сайті аеропорту. У кожному аеропорту є різні способи вбити час. Наявність ресторанів, або ж місце заняття йогою. Це вам однозначно знадобиться, якщо пересадка затягнеться.

2. Вивчіть варіанти зберігання багажу

Перебуваючи на сайті аеропорту, подивіться, чи там є послуга зберігання багажу на час пересадки. Багато аеропортів надають таку можливість, і це дуже зручно, проте не завжди це безкоштовно. Зате можна побачити кілька цікавих місць у місті, в якому ви зупинилися.

3. Увійдіть у VIP-клуб авіакомпанії

У великих аеропортах у більшості авіакомпаній є бізнес-зали для VIP-членів або кімнати відпочинку, де можна насолоджуватися розслаблюючою, розкішною обстановкою в поєднанні з їжею та напоями. Само собою, це не безкоштовно, але безкоштовний доступ до швидкої мережі, а також столик для зручного розташування ноутбука вам забезпечать.

4. Візьміть в ручну поклажу те, що знадобиться вам під час пересадки

Якщо ви плануєте зробити деяку роботу, захопіть ноутбук та інші необхідні предмети. До того ж аптечка не буде зайвою, якщо ви страждаєте від хвороб. Туалетний папір точно не буде зайвим, як і портативний зарядний пристрій для мобільного.

5. Займіться спортом в тренажерному залі аеропорту

У багатьох аеропортах є фітнес центри і навіть місця для занять йогою. Не варто нехтувати цією можливістю, якщо ви вже занудьгували сидіти на одному місці без діла, а на вулиці жахлива погода.

, , , переглядів: 796

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *