5 простих способів перестати тринькати гроші

Збір коштів на потреби армії України
29.09.2018

5 простих способів перестати тринькати гроші

Вивчіть свої схильності до витрат

Ваше рішення що-небудь придбати засноване на вашій думці чи прийняте завдяки рекламі? Не потрапляйте під вплив ідеології споживання та манії тринькати гроші.

Залишайтеся вдома

Якщо вам не потрібно робити покупки, не ходіть по магазинах, просто тому, що вам нудно. Не перетворюйте походи по магазинах у розвагу чи приємне заняття. Знайдіть інші розваги чи хобі, а якщо вам самотньо, то запросіть до себе людей або організуйте групу для того, щоб разом грати в ігри. Ігри є хорошою альтернативою спілкуванню, і “походи по магазинах” у рольових іграх з уявними грошима, виграними під час виконання завдання, можуть задовольнити вас більше, ніж справжній похід по магазинах.

Результат пошуку зображень за запитом "шопінг"

Залиште гроші вдома

Найлегший спосіб нічого не купувати – це просто не брати гроші, чеки, платіжні або кредитні картки з собою, коли ви виходите з дому. Візьміть з собою лише невелику суму грошей на крайній випадок.

Уникайте пластикових карт

Спробуйте покласти свою пластикову карту в контейнер з водою і заморозити її. Таким чином, ви зможете скористатися нею на канікулах або в надзвичайних обставинах, а не просто для того, щоб купувати речі. А ще краще буде віддати її на зберігання родичу, якому ви довіряєте.

Результат пошуку зображень за запитом "шопінг"

Купуйте старе

Якщо ви дійсно в чомусь потребуєте і не здатні викинути, взяти в позику чи знайти це, сходіть в комісійний магазин і купіть цю річ за безцінь. Електронні аукціони та дворові розпродажі також непогані, хоча там все ж буде присутня спокуса купити “речі”, які насправді не потрібні.

, , переглядів: 1 121

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *