5 простих способів подружити собаку з кішкою

Збір коштів на потреби армії України
10.11.2018

5 простих способів подружити собаку з кішкою

1. Навчіть собаку базовим командам, перш ніж приносити додому кота. Якщо у вас вже є собака і ви плануєте завести кота, вам слід ретельно попрацювати з собакою над виконанням спільних команд послуху, щоб припинити загравання до кота з боку собаки. До того ж, якщо собака досить агресивно реагує на котів на вулиці, це потрібно зробити в обов’язковому порядку.

2. Спробуйте спочатку познайомити собаку з іншим котом, який доброзичливо ставиться до собак. Варто попросити друзів, у яких котик не боїться собак прийти до вас у гості, і подивитися на реакцію вашої собаки.

3. Посадіть собаку на ланцюг. В той момент, коли ви принесете нового вихованця додому, а також тоді, коли в період акліматизації кіт і собака потенційно можуть опинитися в одному місці, ви повинні тримати собаку на повідку. Бути може, вона буде в поганому настрої, або ж не сподобається запах кота. Потрібно контролювати ситуацію по максимуму.

Результат пошуку зображень за запитом "дружба кота и собаки"

4. Тримайте кота ізольовано в одній з кімнат вашого будинку. Найімовірніше, вам буде потрібно якийсь час потримати тварин окремо до тих пір, поки вони не продемонструють вам, що вони здатні на спільне існування. Не варто залишати дім з цими тваринами, якщо ви не бачили, що вони можуть жити без вашого втручання. Ці тварини хитрі, так що не варто довіряти їх дружбі.

5. Влаштовуйте зустрічі тварин на 5-10 хвилин. Це допоможе їм існувати разом, і так потрібно продовжувати до тих пір, поки вони не подружаться.

, , переглядів: 865

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *