5 простих способів позбутися головного болю без пігулок

Збір коштів на потреби армії України
31.10.2018

5 простих способів позбутися головного болю без пігулок

1. Визначте, який саме вид головного болю ви відчуваєте. Різні зовнішні подразники можуть викликати різний головний біль. Наприклад, застуда, чи навіть голод і стрес можуть викликати біль у різних частинах голови.

2. Ведіть запис періодів головних болев. Прийом ліків або зміна способу життя можуть бути причиною. Щоденник або просто журнал допоможе вам визначити від чого і чому голова починає боліти. Це допоможе скласти взаємопов’язаний ланцюжок.

3. Вивчіть зафіксовані випадки головного болю. Спробуйте виділити узагальнюючі фактори. Можливо, ви вживаєте одну і ту ж їжу перед початком головного болю? Навіть найдрібніші речі і зовнішні подразники можуть призвести до сильних головних болів і мігрені.

Результат пошуку зображень за запитом "головний біль"

4. Уникайте поширених причин виникнення головного болю. Більшість видів головного болю пов’язані із зміною екологічного чинника або дієти.

5. Прикладіть теплий рушник до голови. Тепло допомагає розширити кровоносні судини, що сприяє збільшенню притоку крові, доступу кисню і поживних речовин, що в свою чергу допомагає зменшити біль у суглобах, розслабити запалені м’язи, зв’язки і сухожилля. Це один з простих і ефективних способів, так що не варто ним нехтувати.

, , переглядів: 1 109

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *