5 простих способів позбутися почуття спустошеності

Збір коштів на потреби армії України
17.10.2018

5 простих способів позбутися почуття спустошеності

1. Проводьте час з тими, хто вас любить. Це допоможе відволіктися, і заповнити порожнечу новим спілкуванням. До того ж, коли знаходишся в колі людей, яких любиш, завжди спокійніше на душі. Це допоможе стати на ноги і продовжувати наповнювати своє життя теплими і позитивними емоціями.

2. Заведіть нових друзів або почніть романтичні відносини. Задоволення від зустрічі з тим, з ким ви встановлюєте уявний зв’язок, і можливість того, що ці відносини зростуть у щось несподіване, є приголомшливою протиотрутою до відчуття порожнечі. Це допоможе вам скрасити холодні вечори і спекотне літо.

Результат пошуку зображень за запитом "спустошеності"

3. Прийміть в компанію тварину. Дослідження показали, що наявність домашнього вихованця може зробити життя більш наповненим, більш осмисленим. Ті люди, у яких є свої улюбленці, менше страждають від депресії і можуть отримати від їх перебування в домі користь для свого здоров’я. Домашні тварини створюють ефект життя у вашій оселі, навіть коли нікого крім вас з людей у домі немає.

4. Будьте добрішими. Виконання незапланованих добрих вчинків може допомогти вам відчути себе більш значущим, так як ваша увага концентруватиметься на інших. Шукайте ті дрібниці, якими ви зможете продемонструвати свою доброту до інших людей.

5. Поговоріть з другом, якому ви довіряєте, про ваші почуття. Така людина завжди дасть правильну пораду, яка направить вас на правильний шлях.

, , , переглядів: 1 235

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *