5 простих способів правильно вибрати рюкзак

Збір коштів на потреби армії України
10.10.2018

5 простих способів правильно вибрати рюкзак

Виміряйте вашу талію

Використовуйте м’яку вимірювальну стрічку, щоб визначити коло вашої справжньої талії. Це і допоможе вибрати рюкзак, який не буде заподіювати вам дискомфорт при носінні, а також допоможе переносити ваші речі з зручністю.

Попросіть друга виміряти ваш тулуб

Почніть біля основи шиї на сьомому шийному хребці і продовжите вздовж хребта, поки не дійдете до тазостегнової кістки. Тазостегнова кістка є верхньою передньою частиною стегна, і вам потрібно буде показати своєму помічникові пальцями, де рівень тазостегнової кістки починається на хребті. Цей показник теж треба записати, адже він теж стане в нагоді при виборі комфортного рюкзака.

Вибирайте рюкзак для жіночої статури, якщо ви худої статури

Чоловікам з худою статурою більше підійде рюкзак для жіночої статури, а не для чоловічої, з-за широких стегон і худого торсу і плечей.

Виберіть тип унісекс, якщо у вас широка статура

Жінкам з широкою грудною кліткою або плечима більше підійде унісекс, тому що жіночі рюкзаки зазвичай робляться під вузьку будова плечей. Кількість виробників рюкзаків величезна, так що можна сміливо вибирати серед асортименту локальних виробників, спираючись на свої уподобання.

Якщо у вас дуже широкі плечі, вибирайте унісекс або чоловічий рюкзак

Можливо, вам знадобляться додаткові змінні лямки, тому шукайте рюкзак з відстібними поясом і лямками. До того ж, якщо ви плануєте носити вагу більше 3 кг – обов’язково варто звернути увагу на рюкзаки з лямками з м’якою підкладкою.

, , переглядів: 1 104

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *