5 простих способів стати енергійнішим

Збір коштів на потреби армії України
03.11.2018

Щоранку з’їдайте здоровий сніданок

Навіть якщо ви спізнюєтеся, навіть якщо зовсім не хочеться – у вас повинна бути мета “снідати щоранку”. Це допоможе знизити рівень стресу, і енергії помітно додасться.

Їжте кожні 3-4 години

Навіть якщо здається, у вас ну ні хвилиночки в графіку дня, ні – ви помиляєтеся. Замість того, щоб їсти 3 рази великими порціями, варто їсти кожні 2 години кілька фруктів, або ж іншу здорову їжу, яка буде тримати вас у тонусі.

Не їжте важку їжу

Мабуть, найважчим, що ви повинні з’їдати за день, повинен бути сніданок. Обід повинен бути легким, а вечеря – чимось середнім. І це очевидно, адже сніданок дає енергію на цілий день, а вечеря лише втамовує голод і створює ефект ситості.

Результат пошуку зображень за запитом "що їсти вранці"

Не пийте алкоголь перед сном

Думка про те, що “келих вина не зашкодить” – помилка і помилка. Алкоголь втручається у природний ритм сну. Так, комусь простіше заснути, якщо попередньо випити – але сон буде недостатньо глибоким і куди вищою буде ймовірність прокинутися серед ночі.

Не їжте перед сном гостру або важку їжу

Взагалі-то кажучи, за 2-3 години перед сном варто зробити останній прийом їжі. Якщо голод не відступає – легенько перекушувати.

, , переглядів: 784

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *