5 простих способів уберегти навушники від поломок

Збір коштів на потреби армії України
01.12.2018

5 простих способів уберегти навушники від поломок

1. Виймайте навушники з роз’єму за штекер, а не за провід. Якщо вам необхідно від’єднати навушники від аудіопристрою, візьміться за штекер і вийміть його з гнізда. Провід може порватися, або ж витягнутися разом з проводами, в той час як пластик навколо штекера здатний витримати набагато більші навантаження.

2. Виймайте штекер з гнізда впевнено, але не різко. Виймаючи штекер з гнізда, впевнено візьміться за нього і вийміть. За кабель краще не смикати, інакше навіть якісні навушники рано чи пізно перестануть працювати і порвуться.

3. Не кидайте навушники на підлозі. Цілком очевидно, що навушники, які лежать на підлозі, можна випадково пошкодити, і ймовірність цього дуже висока. Найкраще залишати їх на столі, або ж на полиці вашої шафи.

4. Не залишайте навушники у вухах. Якщо ви не використовуєте навушники, не залишайте їх у вухах. При спробі встати з навушниками, які підключені до ноутбука, ви ризикуєте розбити як навушники, так і ноутбук.

5. Якщо не користуєтеся навушниками, зберігайте їх кабель в змотаному стані. Це особливо важливо для портативних навушників без плетеної обмотки на кабелі. Однак, загинати особливо не варто, щоб у разі розплутування не порвати їх. До того ж, не варто сильно перегинати кабель біля штекера.

, , переглядів: 1 532

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *