5 простих способів вибачитися перед котом

Збір коштів на потреби армії України
08.11.2018

5 простих способів вибачитися перед котом

Виберіть відповідний час для вибачень

Якщо кішка зла, краще не чіпати. Потрібен час, для того щоб улюблена тварина перестав злитися. В такий період краще не чіпати котика.

З’ясуйте причину образи

Чому ви так розлютили свою кішку? Ви дражнили її? Наступили їй на хвіст? Або ж ви зайняли її місце на дивані? Для початку потрібно визначити, що могло образити кішку. Обійми їй точно допоможуть, або ласощі допоможуть перестати злитися.

Наближайтесь до кішки повільно

Якщо кішка тікає від вас, вона все ще може бути зла на вас, засмучена або налякана. Не варто переслідувати вихованця. Краще залишити його в спокої на кілька днів, або ж до тих пір, поки він не виявить ініціативу.

Результат пошуку зображень за запитом "котик обиделся"

Поговоріть з кішкою

Ви навіть можете назвати кішку по імені. Переконайтеся, що ваш голос звучить м’яко і спокійно; використовуйте трохи більш високий тон, ніж зазвичай. Хоча кішка і не зрозуміє ваших слів, вона зрозуміє ваш тон. Не варто говорити занадто голосно, або ж бути емоційним.

Ніжно погладьте кішку там, де їй подобається

Переконайтеся, що звертаєте увагу на настрій кішки: якщо кішка здається злою чи пригніченою, не гладьте її. Спробуйте зрозуміти, що саме кішка відчуває прямо зараз і почніть вибачатися заново. Адже це не просто мила тваринка. У таких розумних тварин теж є почуття

, , переглядів: 1 472

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *