5 простих способів відчувати себе ситим

Збір коштів на потреби армії України
27.10.2018

5 простих способів відчувати себе ситим

1. Пийте воду. Щоб ваш шлунок зрозумів, що ви їсте, випийте стакан або два води перед їжею. Таким чином шлунок сприйме воду за їжу, і ситість з’явиться практично моментально.

2. Їжте фрукти і овочі. Склянка води не допомогла? Додайте трохи фруктів і овочів, які в основному водянисті. Яблуко, груша, та інші фрукти, які можна знайти в будь-якому магазині. Кавун відмінно впорається з цією задачейю

3. Їжте їжу, багату на протеїн. Тоді ваш шлунок зможе сказати вашому мозку, що ви вже наїлися. Жирна їжа вам в цьому допоможе, так що не уникайте цієї не зовсім корисної їжі. Вона допоможе ситості з’явитися.

Результат пошуку зображень за запитом "ситість"

4. Їжте їжу, багату на волокно. Така їжа теж дає відчуття ситості. У порівнянні з вуглеводами, такі продукти містять всього лише 1.5-2.5 калорії на 1 грам. Така їжа передбачає хороше жування і повільне всмоктування вашим шлунком. Після цього про нічні перекуси можна забути раз і назавжди!

5. Їжте жирну їжу. Так, так, так, ви, можливо, не хочете чути, щоб говорили: їжте жирну їжу, щоб наїстися. М’ясні вироби допоможуть вам у цьому. До речі, смажені горіхи теж відмінно впораються з цим завданням, не викликаючи дискомфорту і тяжкості в животі. До того ж, горіхи можна носити з собою, адже вони досить ситні при невеликих розмірах.

, , переглядів: 1 015

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *