5 простих способів відмовитися від морозива

Збір коштів на потреби армії України
06.12.2018

5 простих способів відмовитися від морозива

1. Спробуйте заморожений йогурт. Якщо ви хочете чогось холодного, вершкового масла і солодкого, замініть морозиво більш корисним замороженим йогуртом. Це відмінна альтернатива, якщо ви не любите надто холодне молоко. До того ж, йогурт зробити набагато простіше, ніж морозиво.

2. Зробіть мус з банана. Це дуже просте і смачне блюдо. Очистіть банан від шкірки, покладіть в блендер і збийте до стану м’якої маси. До того ж, в банані міститься величезна кількість корисних речовин. Це допоможе бути ситим на протязі всього дня.

3. Випийте стакан какао на молоці. Якщо вам постійно хочеться морозива, це може говорити про те, що вам потрібно споживати більше молочних продуктів або що вам не вистачає поживних речовин, які містяться в молочних продуктах. Це теж відмінна альтернатива, і з приготуванням не повинно бути ніяких проблем.

4. Уникайте всього, пов’язаного з морозивом. Якщо вид морозива викликає у вас сильну тягу, краще тримаєтеся від нього подалі. Навіть звичайні кафе, або автомобілі з морозивом можуть змусити вас купити ласощі. Уникайте цих місць, якщо у вас слабка сила волі.

5. Знайте, як ви реагуєте на морозиво, і навчіться реагувати інакше. Чи викликають у вас певні події або спогади бажання з’їсти морозиво? Варто навчитися себе контролювати, а також відволікатися від думок, які можуть спровокувати бажання з’їсти це холодні ласощі.

, , переглядів: 1 202

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *