5 простих способів, як загладити провину

Збір коштів на потреби армії України
19.11.2018

5 простих способів, як загладити провину

1. Визнайте, що ви зробили щось не так. Боріться з бажанням поховати таємницю, адже втекти від неї не вийде. Це вже сталося, і вам з цим жити, так що краще це прийняти, адже рано чи пізно ви прийдете перепрошувати.

2. Подумайте про найближчі і довгострокові наслідки своїх дій. Багатьом дітям говорять “Подумай над тим, що ти зробив”. Дорослим також варто задуматися і зрозуміти, кому вони завдали шкоди, а в деяких випадках це можуть бути навіть кілька людей. Адже кожен обирає для себе, що погано, а що добре, і у кожного своя мораль.

3. Подумайте про час. Швидше за все, час допоможе загладити провину. Однак, затягувати не варто, тому що про вас можуть подумати, що ви забули. Не варто затягувати, але і потрібно дати людині пройти через це і зібратися з думками.

4. Подумайте про причини, за якими ви діяли саме так і які змусили вас вести себе таким чином. Це не пошуки виправдань, а скоріше спосіб допомогти вам уникати подібної поведінки у майбутньому, адже всі ми рано чи пізно помиляємося.

5. Не звинувачуйте інших. Природно, що кожному хочеться покласти провину на іншого. Однак, варто все-таки визнати, що винні здебільшого саме ви.

, , , , переглядів: 1 218

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *