5 простих способів зберегти струнку фігуру

Збір коштів на потреби армії України
10.08.2018

5 простих способів зберегти струнку фігуру

Хто з нас не мріє про ідеальне тіло? Зробити його кожен може сам, а ось як зберегти струнку фігуру і тримати себе в тонусі – читайте далі.

Регулярно зважуйтеся

Існує безліч способів зберегти струнку фігуру. Тим не менш, в будь-якому випадку слід регулярно зважуватися. Якщо ви зважуєтеся раз в тиждень, намагайтеся робити це в один і той же час і в однаковому одязі. Таким чином ви отримаєте більш точні результати.

Раз на місяць проводьте інші виміри

Ще один спосіб стежити за своєю вагою і контролювати її полягає в тому, щоб проводити регулярні вимірювання.

Результат пошуку зображень за запитом "стежити за фігурою"

Ведіть щоденник

Навіть якщо все йде як треба, щоденник допоможе вам переконатися в цьому і принесе чималу користь. В щоденник можна записувати масу різних речей. З його допомогою ви зможете стежити за вживаною їжею, кількістю калорій, тренуваннями і результатами зважувань і вимірювань.

Поставте нові цілі

Після того, як ви досягнете поставлених раніше цілей щодо своєї ваги і фізичної форми, можна буде намітити додаткові цілі, що допоможе вам зберегти високу мотивацію. Нові цілі можуть бути самими різними. Наприклад, можна задатися метою продовжити скидати вагу або поліпшити свою фізичну форму.

Результат пошуку зображень за запитом "стежити за фігурою"

Ведіть облік калорій

Як і раніше, слід стежити за тим, скільки калорій ви споживаєте і витрачаєте кожен день. Якщо ви хочете зберегти поточну вагу, необхідно прагнути до того, щоб кількість споживаних калорій дорівнювала кількості калорій, що витрачаються за рахунок фізичних навантажень і вправ.

, , , переглядів: 1 290

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *