5 простих правил, які вбережуть від стресу

Збір коштів на потреби армії України
27.02.2019

5 простих правил, які вбережуть від стресу

Стрес – вкрай неприємний супутник звичайної людини. Громадський транспорт, проблеми на роботі, в особистому житті – все це здатне похитнути наш моральний стан. Навіть найулюбленіша робота є джерелом стресу.  Стрес — це стан організму, при якому задіяні всі його резерви. Стрес може бути викликаний як негативними факторами, так і позитивними — наприклад, творчим піднесенням.  Тривалий неконтрольований стрес не дозволяє організму повернутися до нормального стану. Не варто недооцінювати стрес і ігнорувати його, адже він згубно впливає на багато процесів в нашому організмі і може викликати неприємні наслідки: набір зайвої ваги, нестабільне вироблення гормонів, різкі зміни настрою, а крім усього цього — проблеми зі шкірою. Останнє може проявлятися як у вигляді висипу, так і в більш серйозній формі.

5 елементарних способів поліпшити якість життя та знизити рівень впливу стресу на організм

Прогулянки

Півгодинна прогулянка на свіжому повітрі благотворно впливає на ваш зір і поставу, але також і покращує настрій. Особливо ефективним таке проведення часу буде в парку або будь-який іншій озелененій частині міста.

Результат пошуку зображень за запитом "позбутися стресу"

Догляд за шкірою

Не варто чекати, коли висипання, викликані стресом, пройдуть самі собою, проконсультуйтеся з дерматологом і підберіть засоби, які поліпшать стан шкіри.

Спорт

Не важливо, що ви виберете: атлетику, фітнес, фламенко, йогу або пілон, будь-яка фізична активність допомагає сублімувати негативну енергію і, як наслідок, позбавитися від стресу. Головне — займатися регулярно.

Результат пошуку зображень за запитом "позбутися стресу"

Менше часу в інтернеті

Часто стрічки наших соцмереж рясніють інформацією, яка лише погіршує моральний стан людини. Від подібного краще утриматися, якщо хочете позбутися від стресу.

Правильне харчування

Велика кількість солодкого і смаженого підвищує рівень інуліну в крові, а це в підсумку призводить до втрати фізичної активності і млявості. Краще буде обмежити себе в подібній їжі.

, , , переглядів: 1 085

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *