5 речей, від яких потрібно періодично відпочивати

Збір коштів на потреби армії України
15.07.2017

5 речей, від яких потрібно періодично відпочивати

Робота, оточення, спорт – це все важливі складові нашого життя, але вони можуть забирати необхідні життєві сили. ЛАЙТ підкаже, від чого і навіщо варто робити відпочинок.

Робота

Робота

Багато з нас доступні по телефону чи email 7 днів на тиждень. Але ненормований робочий графік негативно спливає на Вас та Ваших близьких. Ви перевтомлюєтесь на знаходитесь у стресі. Встановіть межі та не дозволяйте рооті втручатись в інші сфери Вашого життя.

Смартфон

Смартфон

Середньостатистична людина перевіряє телефон 85 разів на день і проводить більше 5 годин в інтернеті. Це може призвести до депресії, тривоги, стресу, порушень сну. Не варто братись за телефон одразу після пробудження та за годину до сну.

Люди

Люди

Кожному з нас необхідно проводити час наодинці з собою. Зібратись з думками, щось обдумати чи просто відпочити. Тому намагайтесь виділяти на це хоча б 20-60 хвидин на день.

Їжа

Їжа

Щотижня влаштовуйте розвантажувальний день для того, щоб шлунок відпочив від постійного перетравлення їжі.

Спорт

Спорт

Звертайте увагу не на кількість тренувань, а на якість. Професійні спортсмени керуються правилом: чим частіше та інтенсивніше Ви тренуєтесь, тим більше відпочивати Вам потрібно.

Не заковуйте себе в їжакові рукавиці!

, , переглядів: 1 065

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *