5 речей, які вбивають нашу впевненість в собі

Збір коштів на потреби армії України
18.07.2017

5 речей, які вбивають нашу впевненість в собі

Впевнені в собі люди мимоволі викликають захват. При погляді на них виникає відчуття, що їм все надто легко вдається. Але насправді, вони просто знають, як уникати думок та емоцій, які гублять самооцінку.

1. Порівняння

віра в себе

З самого дитинства ми постійно конкуруємо з іншими, але постійно вигравати неможливо. Краще порівнюйте себе з собою ж, але вчорашнім для того, щоб відслідковувати прогрес та впевнено йти вперед.

2. Минулі невдачі

віра в себе

Потрібно багато волі та сміливості аби змиритись з колишніми провалами, але без них життя неможливе. Тому не відволікайтесь на минуле, а зосереджуйтесь на тому, що Ви можете зробити зараз заради досягнення поставлених цілей.

3. Непідготованість

віра в себе

Щоб жити як переможець, потрібно думати як переможець. Починайте працювати над собою та своєю метою прямо зараз, адже ніхто нічого не отримує просто так..

4. Страх

віра в себе

Страх осуду – найбільший страх, який заважає багатьом з нас добиватись бажаного. Але насправді, думка оточуючих не має ніякої сили, якщо не надавати їй значення. Те, в що Ви вірите важливіше будь-яких страхів і тривог.

5. Негативний спосіб мислення

віра в себе

Ніколи не забувайте, що у Вас є тисячі можливостей. Відганяйте негативні думки та не давайте їм тягнути Вас на дно.

Знайте, Ви достатньо сильні, розумні та працездатні, щоб досягти всього, чого бажаєте. Тому у Вас немає приводу сумніватись в собі.

, , , переглядів: 2 850

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *