5 способів повернути кішку, яка втекла з дому

Збір коштів на потреби армії України
15.12.2018

5 способів повернути кішку, яка втекла з дому

1. Переконайтеся, що кіт не в домі. Коти люблять забиратися в ящики і спати в затишному місці. Перш, ніж піднімати тривогу і викликати паніку, необхідно повністю переконатися, що кіт дійсно пропав. Використовуйте всі прийоми, щоб покликати котика. Приміром, шарудіти пакетами з їжею, або ж голосно покликати свого вихованця по імені.

2. Знайдіть помічників і огляньте ділянку навколо будинку. Якщо кіт пропав недавно, то не потрібно панікувати. Приміром, друзі, чи члени родини допоможуть вам знайти кота, якщо він знаходиться в межах вашого дому або саду. Це істотно заощадить ваш час.

3. Зателефонуйте в поліцію. Якщо у вас породистий кіт, то варто піти у відділок. Породисті коти коштують недешево, тому бувають випадки крадіжок. Не забудьте взяти з собою фото і опис, а також назвати кличку. Правоохоронні органи допоможуть вам швидше знайти свого улюбленого вихованця.

4. Організуйте нову пошукову групу в 17-20 годин вечора. Повторіть пошуки ввечері, якщо вам не вдалося знайти тварину вдень. Коти полюють ночами. Вони не люблять шум і можуть вийти з притулку, коли на вулиці стане тихо. Не забувайте, що коти добре бачать у темряві.

5. Рухайтеся від дверей до дверей. Коти можуть забратися в сусідський будинок у пошуках їжі або місця для сну. Не соромтеся дзвонити у двері. Почніть з прилеглих будинків і потихеньку віддалятися по периметру. Не забудьте взяти з собою фотографію кота. Швидше за все, ваш вихованець захотів поласувати їжею сусідів, і непомітно міг пробратися до них в будинок. Якщо ваші сусіди знають вашого кота, вони відразу ж підкажуть де він знаходиться, або ж в якому напрямку він втік.

, , переглядів: 1 731

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *