5 «залізних» правил схуднення за місяць

Збір коштів на потреби армії України
12.07.2017

5 «залізних» правил схуднення за місяць

Забудьте про строгі дієти та виснажливі тренування. Наш організм – дуже гнучка система, яка швидко реагує на найменші зміни звичного способу життя. Тому скинути кілька зайвих кілограмів без негативних наслідків та шоку для організму зовсім не важко.

Випивайте в день 1,5-2 літри води, окрім чаю, кави, компотів та інших напоїввода

Починайте кожен ранок зі склянки чистої води. Беріть на роботу пляшку питної води і ставте її поруч з собою, щоб Ви не забували пити. Буквально через кілька днів це увійде в звичку. Але пам’ятайте, що пити рекомендується не менше ніж через годину після їжі.

 

 

 

Викресліть зі свого раціону солодощі, хліб, фастфуд, жирну та смажену їжу

фастфуд

Це все краще замінити фруктами, запеченими стравами та вітамінними салатами. Якщо без солодкого стане зовсім сумно, можна з’їсти шматочок чорного шоколаду. Також, намагайтесь ходити за продуктами лише ситим. На голодний шлунок Вам буде легко спокуситись їжею, яка протирічить принципам правильного харчування.

 

Сніданок, обід і вечеря повинні підпадати під режим

режим

Розплануйте час прийому їжі та не порушуйте графік. Між основними прийомами їжі дозволяйте собі невеликі перекуси: протеїнові батончики, сухофрукти, йогурти, дієтичні хлібці, фрукти й овочі. Таким чином, організм не буде панікувати і намагатись запастись жиром наперед.

 

 

Рухайтесь

прогулянка

Якщо Ви не займаєтесь спортом в спортзалах чи гуртках, старайтесь гуляти кожного вечора та через день виконувати певну програму тренувань. Не засиджуйтесь на робочому місці, кожні 20-30 хвилин вставайте та прогулюйтесь по офісу. Коли Ви рухаєтесь, організм оживає, позбувається від лишніх запасів та збагачується киснем.

 

 

Забудьте, що Ви худнете
гармонія

Вважайте, що Ви перейшли на здоровий спосіб життя, який допоможе Вам стати краще. Насолоджуйтесь процесом та підтримуйте позитивний настрій. Сфотографуйтесь, зважтесь, заміряйте основні параметри тіла перед початком курсу, щоб оцінити результати Ваших старань.

 

, , , переглядів: 1 462

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *