8 простих способів, як вивезти кішку за кордон

Збір коштів на потреби армії України
27.11.2017

8 простих способів, як вивезти кішку за кордон

Дуже часто люди, їдучи за кордон, хочуть взяти з собою свого домашнього улюбленця, але не знають, як правильно це зробити. В цьому розділі мова піде про котів, а саме, як вивезти кішку з країни і які основні правила потрібно знати.

  1. Для початку необхідно звернутися в консульський відділ країни, до якої господарі прямуюють та взяти інструкції з вивезення тварини за кордон. Треба ознайомитися з усіма правилами перевезення у перевізника, так як бажано скористатися послугами професіонала, щоб бути впевненим у безпечному перевозі свого улюбленця.
  2. За два місяці до від`їзду необхідно, щоб тварина пройшла повне обстеження у ветеринарній клініці. Кішці треба зробити два необхідних щеплення проти сказу і щоб інтервал між ними був не менше 10-ти днів.
  3. Електронна ідентифікація. Необхідним моментом є вживлення під шкіру свого улюбленця мікрочіпа ( кожна країна має свій відповідний стандарт, тому, при вживленні, потрібно точно вказати до якої країни ви прямуєте)
  4. Паспорт. Небхідно оформити закордонний паспорт (міжнародного зразку) для свого улюбленця, в якому будуть вказані всі дані з ветеринарної лікарні і терміни зроблених щеплень, а також про минулу вакцинації і обробки (від глистів та інших паразитів). Також фото тварини, якщо вона досягла одного року.
  5. Контейнер або спеціальна сумка для перевезень. Вивіз кішки за кордон вимагає відповідального підходу, – в іншому випадку, доведеться подорожувати без свого улюбленця. Для перевезення кішки треба обов`язково придбати спеціальний контейнер – особливо, якщо має бути переліт на літаку. Дуже важливо, щоб контейнер відповідав усім параметрам перевозу, а також вагою та розмірами кішки. Контейнер повинен надійно замикатись.
  6. Вік чотириногого ”емігранта”. Наприклад, не можна вивозити кошенят молодше 4-х місяців – це обумовлено календарем щеплень. Крім того, в деяких країнах потрібні документально підтверджені результати аналізів.
  7. Доведеться подбати і про квиток для вихованця. Вартість перельоту в усіх авіакомпаніях різна і, звичайно ж, залежить від ваги кішки. Треба сплатити додаткових багаж – із зазначенням ваги і розміру контейнера для перевезень тварини. Це все потрібно зробити під час купівлі квитка. І пам`ятайте про те, що далеко не всі перевізники дозволяють перевозити тварин в салоні.
  8. Довідка про племінну цінність тварини з вказанням її оціночної вартості. У Комітеті ветеринарії треба отримати дозвіл на вивіз тварини за кордон, а також необхідно надати інформацію про те, що вихованець не відноситься до числа цінних племінних тварин. Таким чином, на митниці можна уникнути зайвих причіпок до тварини.                                                           Не забуваємо про те, що кожна країна має свої особливі вимоги. Тому, перед плануванням поїздки потрібно дуже ретельно ознайомитися з усіма правилами ввозу кота до тієї чи іншої країни. Про все слід подбати заздалегідь, щоб уникнути не приємного досвіду. 
, , , , , , переглядів: 1 880

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *