Adidas починає виготовляти кросівки, які не шкодять довкіллю

31.05.2020

Adidas починає виготовляти кросівки, які не шкодять довкіллю

Компанія Adidas почне виготовляти кросівки без шкоди для довкілля. Для цього вона об’єдналася з брендом еко-взуття Allbird. Плани щодо скорочення вуглецевого сліду з’являться вже протягом 2020 року, пише HighTech.

За даними Adidas, вуглецевий слід пари кросівок з синтетичних матеріалів складає від 11,3 до 16,7 кг. При цьому в середньому під час виробництва пари кросівок викидається близько 7,6 кг шкідливих речовин. Компанія Adidas і бренд еко-взуття Allbird запустили нову програму для зниження викидів – за їхнім планом, в 2021 році вони будуть викидати 2-3 кг речовин, але через рік планують звести цю цифру до нуля.

«Ми об’єдналися з Allbirds, щоб переглянути схему виробництва і виготовити взуття з найнижчими викидами вуглецю в історії», – йдеться в повідомленні. Результатом співпраці стане створення найбільш екологічно чистих кросівок у світі.

Як зазначає видання Engadget, Adidas буде використовувати технології Allbirds, які засновані на екологічності. Наприклад, компанія використовує у взутті альтернативні матеріали, такі як шерсть і відходи цукрової тростини, а не шкіру або поліуретан. Її перше бігове взуття, Tree Dasher, з’явилося наприкінці квітня 2020 року – в ньому використовується підошва з цукрової тростини і евкаліптове волокно. При цьому конструкція взуття не постраждала.

Adidas вже працювала над створенням більш екологічних продуктів. Наприклад, взуття для бігу Futurecraft Loop повністю складається з перероблених матеріалів. У 2016 році компанія також представила UltraBoost – взуття, зроблене з океанічних пластмасових відходів. До 2024 року Adidas планує використовувати тільки перероблені матеріали.

Між тим квартальні прибутки Adidas обвалились на 93%, оскільки коронавірус змусив ритейлера позакривати свої магазини.

, , , переглядів: 712

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *