Adidas починає виготовляти кросівки, які не шкодять довкіллю

Збір коштів на потреби армії України
31.05.2020

Adidas починає виготовляти кросівки, які не шкодять довкіллю

Компанія Adidas почне виготовляти кросівки без шкоди для довкілля. Для цього вона об’єдналася з брендом еко-взуття Allbird. Плани щодо скорочення вуглецевого сліду з’являться вже протягом 2020 року, пише HighTech.

За даними Adidas, вуглецевий слід пари кросівок з синтетичних матеріалів складає від 11,3 до 16,7 кг. При цьому в середньому під час виробництва пари кросівок викидається близько 7,6 кг шкідливих речовин. Компанія Adidas і бренд еко-взуття Allbird запустили нову програму для зниження викидів – за їхнім планом, в 2021 році вони будуть викидати 2-3 кг речовин, але через рік планують звести цю цифру до нуля.

«Ми об’єдналися з Allbirds, щоб переглянути схему виробництва і виготовити взуття з найнижчими викидами вуглецю в історії», – йдеться в повідомленні. Результатом співпраці стане створення найбільш екологічно чистих кросівок у світі.

Як зазначає видання Engadget, Adidas буде використовувати технології Allbirds, які засновані на екологічності. Наприклад, компанія використовує у взутті альтернативні матеріали, такі як шерсть і відходи цукрової тростини, а не шкіру або поліуретан. Її перше бігове взуття, Tree Dasher, з’явилося наприкінці квітня 2020 року – в ньому використовується підошва з цукрової тростини і евкаліптове волокно. При цьому конструкція взуття не постраждала.

Adidas вже працювала над створенням більш екологічних продуктів. Наприклад, взуття для бігу Futurecraft Loop повністю складається з перероблених матеріалів. У 2016 році компанія також представила UltraBoost – взуття, зроблене з океанічних пластмасових відходів. До 2024 року Adidas планує використовувати тільки перероблені матеріали.

Між тим квартальні прибутки Adidas обвалились на 93%, оскільки коронавірус змусив ритейлера позакривати свої магазини.

, , , переглядів: 944

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *