Без дієт і тренувань: 5 лайфхаків на шляху до стрункості

Збір коштів на потреби армії України
29.08.2018

Без дієт і тренувань: 5 лайфхаків на шляху до стрункості

Різка зміна раціону може призвести до погіршення настрою, дратівливості і навіть до психологічних розладів. Крім цього, такий підхід не завжди призводить до задовільного результату. Читайте п’ять рекомендацій, як налагодити своє харчування без стресу для організму.

Правильний підхід

Не став мету схуднути, набрати вагу або зберегти фігуру. Просто думай про те, щоб змінити свій раціон і стати здоровішою. Ефект у вигляді стрункості прийде сам собою. Так само не прагни різко переходити з традиційного харчування на рослинне, веганство, фрукторіанство або просто ввести жорсткі обмеження. Для організму це величезний стрес. Все повинно бути поступовим.

Результат пошуку зображень за запитом "нові продукти і страви"

Пробуй нове

Пробуй нові продукти і страви. Знайомство з новими стравами може стати для тебе справжнім відкриттям.

Прислухайся до свого організму

Вчися слухати і чути свій організм, адже він чудово знає, що саме йому потрібно. Сигнали, знаки, позиви і заклики — твоє тіло не мовчить, а показує, з якою їжею йому комфортно. З якими продуктами треба обережно налагоджувати контакт. Від чого відмовитись чи обмежити. Ці знаки легко виявити. Головне не блокувати їх своїм шкідливим характером: не хочу, не буду, у мене нічого не вийде, вже стільки всього перепробувала.

Пов’язане зображення

Шукай гідну альтернативу

Шукай альтернативу за смаком, складом, користю. Так, потрібно вивчати, читати, слухати, без цього нікуди.

Визнач свою позицію

Не піддавайся на вмовляння і провокації з боку близьких людей і знайомих. Твоє життя, твоє здоров’я, твій організм, твій вибір. Виробляй імунітет на такий примус. Якщо кожному догоджати, їсти за компанію, щоб порадувати, потішити, то змін не буде ніколи.

Пов’язане зображення

, , , переглядів: 1 357

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *