Без паніки: 5 простих способів подолати творчу кризу

Збір коштів на потреби армії України
12.07.2018

Без паніки: 5 простих способів подолати творчу кризу

Прийміть те, що у вас настала творча криза

Якщо у вас з’явилася творча криза, ніякі ідеї не приходять в голову, коли ви пишете, ви просто застрягли на тому, що писати далі, не панікуйте. Варто усвідомити, що тупик можна легко подолати, і існує безліч способів впоратися з ним. Не зупиняйтеся на думці, що ви ніколи не будете писати знову.

Пишіть про що завгодно

Пишіть про що завгодно у світі, пишіть навіть про ананаси. Це дозволить вашому мозку думати більше й думати творчо. Це найкраща практика для багатьох людей. Після того як ви обміркуєте абзац або пропозицію, повертайтеся назад до вашої теми.

Пов’язане зображення

Запишіть деякі ваші ідеї на папері, не турбуючись про те, як вони звучать

Написане може бути не блискучим; у письменників часто виникає творча криза тому, що вони дуже турбуються про якість їх написання. Пам’ятайте, що нікому не потрібно показувати те, що ви написали. Ви можете показати це тоді, коли будете готові.

Спробуйте змінити темп

Наприклад, якщо у вас довга футуристична послідовність, спробуйте перейти до вмотивованої розмови. Будьте впевнені, що цей перехід має сенс. Не пишіть на одній швидкості і в одному тоні. Щось інше, в кінцевому рахунку, може реально надихнути вас на досягнення нових вершин. Якщо у вас є схильність писати драматичні сюжети, переключіться на щось безтурботне, і навпаки.

Знайте, коли потрібно відмовитися від ідеї

Подивіться на те, що ви написали, і запитайте себе, “чи не здається вам, що ви йдете в нікуди?”.Якщо ви відчули це, то це саме час змінити свій напрямок.

, , переглядів: 1 047

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *