Боїмося і худнемо: як прийти у форму, не встаючи з дивана

Збір коштів на потреби армії України
01.09.2018

Боїмося і худнемо: як прийти у форму, не встаючи з дивана

Виявилося, що є засіб, набагато ефективніший за дієти і страждання в спортзалі. І робити для цього потрібно зовсім небагато – дивитися кіно.

Правда, будь-який фільм для цього не підійде – необхідний хоррор, і чим страшніше будуть події на екрані, тим більше калорій організм знищить під час перегляду. Британські вчені довели, що за 90 хвилин “страшилки” глядач може втратити більше 110 кілокалорій. Рівно стільки ж люди втрачають під час 30-хвилинного променаду. І тут головне – боятися по-справжньому.

Якщо дивитися “рубилово” і “місиво” з нудьгуючим виглядом, то нічого не вийде. Організм повинен переживати справжнє відчуття страху. Ефект буде максимальним, якщо дивитися кіно вперше. Передбачуваність заспокоює і притуплює сприйняття того, що відбувається. І справа навіть не в сюжеті.

Результат пошуку зображень за запитом "katrielle alfendi layton"

Якщо люди бояться поцілунків під місяцем або пустунки Маші з мультика «Маша і ведмідь» – результат буде аналогічним. Однак експерти підказали, які фільми краще дивитися, щоб худнути, не встаючи з дивана. Отже, перший в рейтингу психологічний хоррор з Джеком Ніколсоном «Сяйво».

Після перегляду цієї кінострічки людина може втратити до 185 кілокалорій. Творіння Стівена Спілберга «Щелепи» спалює до 160 кілокалорій. А хрестоматійний жах «Той, що виганяє диявола» дозволить вивести з організму 157 кілокалорій.

Втім, те, що з’ясували британські вчені мужі, вже давно знали наші предки: «У страху очі великі». Від переляку в організм вливається кінська доза адреналіну, який спалює жирові клітини. Загалом, дивимося, боїмося і худнемо, підсумували фахівці.

, , переглядів: 952

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *