Чим потрібно запасатися вже сьогодні, щоб заощадити на новорічному застіллі

Збір коштів на потреби армії України
03.12.2018

Чим потрібно запасатися вже сьогодні, щоб заощадити на новорічному застіллі

Коли саме та що купувати, щоб новорічний стіл не сильно вдарив по сімейному бюджету?

Перший сніг та морози нагадали, що скоро новорічні свята. Хтось починає готуватися до них заздалегідь, ретельно продумуючи меню та подарунки, а хтось тягне час до останнього. Для тих, хто хоче гарно відсвяткували та не сильно витратитися, фахівці дали кілька цінних порад з економії.

Коли продукти стають все більш дорогими, ми починаємо міркувати, на чому зекономити. Коли саме та що купувати, щоб новорічний стіл не сильно боляче вдарив по сімейному бюджету. Про це розповів директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, – пише Інформатор.

Результат пошуку зображень за запитом "новорічне застілля"

ЯКІ ПРОДУКТИ СТАЛИ РЕКОРДНО ДОРОГИМИ?

За словами експертів, до Нового року почали стрімко зростати ціни на продукти так званої ” борщової групи”. Директор економічного дискусійного клубу Олег Пендзін розповів, що найбільше подорожчали овочі, такі як морква, буряк і, особливо, цибуля. За останній місяць темпи зростання ціни на нього зросли ще більше. Також подорожчав хліб і м’ясо. А ось ціна на сало, порівняно з іншими продуктами, зросла лише на 10% і то, тільки за останні місяці. В середньому за минулий рік продукти подорожчали наступним чином:

  • моркву — на 79%
  • буряк — на 21%
  • цибуля — на 98%
  • хліб — на 30%
  • М’ясо (свинина і яловичина) — на 13%
  • сало — на 10%.

Результат пошуку зображень за запитом "покупки продуктів перед новим роков"

А ЧОГО ЧЕКАТИ ПЕРЕД СВЯТАМИ?

До кінця грудня експерти прогнозують незначне подорожчання основних продуктів. Олексій Дорошенко зазначив, до кінця року ціни на хліб підскочать на 10%. Але, на жаль, хлібом  заздалегідь не запасешся. Традиційна страва на новорічному столі салат “олів’є”. Вартість набору продуктів на нього за рік зросла на 28%.

А от щодо твердого сиру, то він перед святами може здорожчати. Якщо купити цілу головку сиру, то він прекрасно долежить до свят. Щодо алкоголю, за словами експертів, сильно перейматися не варто. Перед святами магазини часто роблять гарні знижки, тому його можна придбати потім і ще й зекономити.

, , , переглядів: 1 215

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *