Чому не можна фотографуватися в дзеркалі?

Збір коштів на потреби армії України
27.03.2019

Чому не можна фотографуватися в дзеркалі?

Ми так звикли робити селфі в дзеркалі, адже саме так виходять найцікавіші і круті фото, коли ви самі собі подобаєтеся. Адже саме фотографуючись в дзеркало людина сама собі позує і вибирає найбільш оптимальний, на її думку, ракурс, поворот голови, вираз обличчя. Тобто сама собі подобається. Та, краще двічі подумати перед тим, як клацнути себе в дзеркало.

Причини, чому не можна фотографуватися в дзеркалі:

Багато хто вважає, що питання, чому не можна фотографуватися в дзеркалі, пов’язане з забобонами і бабусиними казками. Казки казками, але чомусь же існує ця проблема, викликаючи в одних посмішку, а в інших непідробний стpaх. Ще наші далекі предки приписували дзеркалу магічні властивості. Вони вірили, що в дзеркалі відбивається не тільки зовнішнє навколишнє середовище, але і внутрішній світ людей, людська душа. А оскільки з часом дзеркало “старіє”, стікає, тріскається, то воно здатне спотворити не тільки відображення, але і реальні предмети, їх сутність, душу.

Також люди вірили, що дзеркало здатне накопичувати в собі і зберігати енергетику тих людей, які дивилися в нього протягом життя. А потім дивним чином накладати її на інших людей, які дивляться в нього. Спровокувати таке накладення якраз може клацання затвора фотоапарата чи смартфона. І добре, якщо це позитивна енергетика. Але ж люди бувають різні.

Можна вважати подібні побоювання фантастикою. Однак не варто їх недооцінювати. Адже колись не менш фантастичним були для нас засоби зв’язку, комп’ютери, надшвидкісні машини. А тепер це наша реальність. Так, де гарантія, що з дзеркалами відбудеться не та ж історія? Фантастика у багатьох галузях стала реальністю, завдяки активному розвитку науки і технологій. А ось містику чомусь вивчали менше, і тому вона не розвинулася до рівня очевидного. Але всьому свій час, і цілком можливо, що вона коли-небудь теж стане реальною.

Ще одна версія свідчить, що фотоапарат здатний фіксувати не тільки реальний, але і потойбічний світ. Ми іноді бачимо на проявлених фото якісь смутні зображення, і вважаємо їх браком або засвіченими плямами. Але цілком можливо, що в об’єктив як раз попалася потойбічна сутність, невидима в реальному світі. А знімок, зроблений в дзеркалі, ще й багаторазово посилить цей ефект. Крім того, фотографії, які зроблені за допомогою дзеркала, можуть попастися на очі людям з поганою енергетикою, так званим магам, здатним наводити пopчу. І якщо неозброєному оку непомітна беззахисність душі людини, яка позує на фото, то досвідчений маг запросто може скористатися цим в корисливих цілях. У будь-якому випадку, вам вирішувати, чи так це насправді, і чи варто вірити в доводи, чому не можна фотографуватися в дзеркалі.

, , , переглядів: 1 691

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *