Чому неякісне офісне крісло небезпечне для здоров’я?

Збір коштів на потреби армії України
03.05.2020

Чому неякісне офісне крісло небезпечне для здоров’я?

Більшість офісних стільців відрізняються не надто високою якістю. Працедавці бажають зекономити на придбанні меблів, і в результаті забувають про комфорт працівників. Якісні офісні крісла полегшують багатогодинне перебування перед комп’ютером та мінімізують негативні наслідки такої роботи. Погані меблі діють навпаки – від них більше шкоди, ніж користі. Нижче представлені типові приклади того, як низькоякісні стільці негативно впливають на стан здоров’я працівників.

Біль у спині та шиї

Неякісне крісло – одна з основних причин пошкодження опорно-рухового апарату в офісних працівників. Коли ви довго сидите, тиск на диски хребта збільшується, виникають мікротравми. Згодом це може призвести до грижі диску та перетискання нервів, що викликатиме сильний біль навіть під час невеликого руху. Ще одна небезпека – ішіас, стан, при якому дуже болить нижня частина спини.

Погіршення кровообігу

Якщо стілець є незручним або не відрегульованим належним чином, це може викликати перетискання судин в шиї, ногах та інших частинах тіла. Результат – недостатнє постачання кисню до тканин, біль та оніміння окремих ділянок діла.

Жирові відкладення

Оскільки неякісне крісло має низький рівень гнучкості, в ньому ви робите менше рухів. Фактично тіло протягом тривалого часу є закляклим. Відсутність навіть мінімальних рухів сприяє тому, що калорії не «спалюються», а перетворюються у жирові відкладення. Небезпека суттєво зростає, якщо ви обідаєте в кріслі та не влаштовуєте регулярні розминки.

Погіршення концентрації

Коли вам незручно сидіти, складно зосередитися на роботі. Доводиться постійно відволікатися, і продуктивність праці через це страждає. Хочеться змінити положення тіла, встати і знову сісти, відрегулювати крісло. Важко спокійно всидіти навіть 5-10 хвилин. Якісно працювати в таких умовах дійсно складно.

Проблеми з травленням

Через неправильне положення тіла порушується циркуляція крові, сповільнюється обмін речовин, зменшується кількість мікрорухів. Все це призводить до того, що їжа гірше перетравлюється.

Чи варті усі ці (а ще підвищений ризик діабету та серцево-судинних захворювань) проблеми того, аби трохи зекономити на офісному кріслі? Уважно вибираючи робочі меблі, ви робите найвигіднішу інвестицію, – у власне здоров’я.

переглядів: 285

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *