Чому українці в США не пускають дітей в школу

Збір коштів на потреби армії України
06.09.2020

Чому українці в США не пускають дітей в школу

Зазвичай лише 3% американських школярів навчалися вдома, але у 2020 році через пандемію цифра може зрости до 10%. У 2020 році все більшість сімей переводять дітей на домашнє навчання. 

Українка Ярина Матвійчук розповіла виданню НВ, що навчальний рік у її доньки розпочався вдома, оскільки у їхньому штаті Меріленд ухвалили рішення проводити навчання онлайн через карантин.

Але батьків здивувало те, що у перший навчальний день вони побачили у класі, де в минулі роки було 23 – 25 учнів, цього року лише 13 дітей. Так, деякі учні перейшли на домашнє навчання – родини вирішили навчати дітей самостійно. Тому Ярина звернулась до українців у США, щоб дізнатися, чи хтось з них забрав дітей зі школи, щоб вчити на дому.

Оксана Муррей родом з Тернопільської області, але зараз живе в Іллінойсі. Жінка почала навчати дитину на дому наприкінці липня цього року. “Виявляється, діти, які вчаться вдома, в середньому випереджають шкільну програму на два роки”, – запевняє вона.

А Лілія Колстон із Техасу зізналася, що її донька навчалася вдома з 3 по 10 клас, хоча обоє батьків працювали повний робочий день. Тому дівчинці допомагали навчатися бабуся і дідусь.

Так, батьки запевняють, що їм важливий вільний графік навчання вдома. “Може, ви хочете в неділю навчатися, можливо, зранку або в обід, а може ввечері, або може у вас така робота, що вам потрібно подорожувати”, – поділилась досвідом жінка.

 

До того ж, Лілія Колстон розповіла, що у школі збирають кошти на різні потреби. При домашньому навчанні ця проблема відпала сама собою. “Ми як батьки вважали, що ми платимо податки і багато грошей вже йде з цих податків на бюджет шкільної системи”, – ділиться досвідом українка з Техасу.

Цікаво, щоб компенсувати соціальне життя, дівчинка волонтерила у місцевому театрі менеджером сцени. А в останні два роки навчання донька Колстонів повернулась на стаціонар і закінчила навчання зі статусом valedictorian — найкраща випускниця школи.

, , , переглядів: 1 621

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *