Дівчатам на замітку: психологи розповіли, як закохати у себе чоловіка

Збір коштів на потреби армії України
07.02.2019

Дівчатам на замітку: психологи розповіли, як закохати у себе чоловіка

Часом навіть красиві дівчата відчувають труднощі при знайомстві з чоловіками. Саме для цього психологи розкрили 5 секретів, які допоможуть закохати у себе будь-кого, передає Clutch.

1. Погляд

За допомогою одного погляду можна зачарувати будь-якого чоловіка. Весь секрет криється в тому, щоб подивитися симпатичному тобі чоловікові очі в очі, а потім опустити вії, ніби ти засоромилась. Якщо подивитись чоловікам в очі пильно і трохи довше, ніж зазвичай, ти даси йому зрозуміти, що він тобі цікавий і що ти хочеш з ним познайомитися. Чоловікові залишається лише проявити ініціативу.

Результат пошуку зображень за запитом "закохати в себе чоловіка"

2. Посмішка

Посмішка завжди зачаровує і говорить про те, що дівчина готова до знайомства. Легкий спосіб закохати у себе чоловіка — загадково посміхнутися йому, утримати погляд, потім опустити вії і засоромитися.

3. Слабка жінка

Якщо чоловік зустрічає слабку жінку, у нього включається “інстинкт захисника”. Кожному чоловікові хочеться відчути себе сильним, тому ти можеш попросити його, приміром, донести сумку або відкрити двері. Він відчує себе трохи лицарем.

Пов’язане зображення

4. Цікава і незалежна

Будучи тендітною і слабкою тобі все одно потрібно залишатися цікавою і незалежною. Чоловікові завжди буде цікаво з тобою поспілкуватися, якщо у тебе різноманітні інтереси, хобі і розвинений інтелект. Легкий спосіб закохати у себе чоловіка — бути йому цікавою, як особистість. Чоловік повинен бачити в тобі самодостатню людину з багатим внутрішнім світом.

Пов’язане зображення

5. Важкодоступна

Легкий спосіб закохати у себе чоловіка — підтримати в ньому “інстинкт мисливця”. Чим більше недоступна жінка, тим більш вона цікава, її хочеться добиватися. Для цього потрібно зовсім небагато: деколи відмовляйся від зустрічі, тому, що у тебе справи, часом йди раніше. Це лише більше його зацікавить.
, , , , переглядів: 1 323

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *