Домашні засоби для попередження застуди

Збір коштів на потреби армії України
08.10.2019

Домашні засоби для попередження застуди

Медики назвали кращі домашні засоби, які допоможуть захиститися від грипу та застуди. За словами фахівців, профілактика є найефективнішим способом для попередження інфекцій.

В першу чергу лікарі-імунологи рекомендують перед виходом на вулицю змащувати носові пазухи маззю на основі інтерферону. Такі препарати допоможуть захистити організм від носіїв хвороби, які, перш за все, осідають на слизовій оболонці носа. Не менш ефективними можуть виявитися і ефірні масла. Медики рекомендують нанести кілька крапель продукту на носовичок і періодично їм дихати. Для цього відмінно підійде олія ялиці, полину і лаванди. Будинки для знезараження приміщень можна використовувати спеціальні аромолампи. Захиститися від застуди та грипу допоможуть також гвоздика і апельсинові або лимонні скоринки. Їх рекомендується періодично тримати в роті і розжовувати. Вміщені в них речовини будуть стимулювати імунітет.

Крім цього лікарі рекомендують регулярно провітрювати домашні приміщення, робити вологе прибирання і правильно харчуватися. У раціон слід ввести корисні жири і вітаміни. Дуже важливим в цьому плані є дотримання гігієни. За словами лікарів, сучасні віруси відрізняються живучістю і можуть тривалий час зберігатися на різних поверхнях, тому руки потрібно мити часто, при цьому не варто не чіпати ними особа, особливо ніс, очі і рот.

, , , переглядів: 1 021

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *