Дотепні винаходи, які мали полегшити життя в час пандемії

Збір коштів на потреби армії України
27.06.2020

Дотепні винаходи, які мали полегшити життя в час пандемії

У зв’язку з пандемією коронавірусу, людство намагається знайти будь-які способи для боротьби з поширенням інфекції. Відтак, поки світ чекає на ліки та вакцину проти COVID-19, деякі люди втілюють в життя свої екстравагантні ідеї.

Журналісти 24 каналу створили підбірку екстравагантних та іноді навіть чудернацьких винаходів, які створювались на тлі пандемії COVID-19.

Захисна маска з обличчям для розблокування телефону

З моменту появи коронавірусу зросла потреба у захисних масках, але деякі люди стикнулися з проблемою – неможливо розблокувати телефон зручним методом. Оскільки багато людей звикли розблоковувати телефон за допомогою ідентифікації обличчя, дизайнер Даніелі Баскін із Сан-Франциско створив респіратор N-95, який може розв’язати це питання.

Капелюхи з поплавцями для басейну

На північному сході Німеччини, а саме в місті Шверіні, власники однієї кав’ярні почали видавати своїм клієнтам незвичні головні убори.

Це звичайні капелюхи, до яких прикріплені поплавці для басейну, які виготовлені зі спіненого поліетилену. Довжина поплавців дозволяє зберігати соціальну дистанцію щонайменше 1,5 метра, а легкість матеріалу не приносить гостям закладу жодних незручностей.

Поки що відвідувачам закладу подобається така ініціатива, адже це не лише прояв турботи від закладу, а й чудовий привід усміхнутися в напружені часи.

Незвична ковдра для пікніка

Дизайнерка з Лондону Пол Кокседж створила ковдру, яка дозволяє людям “безпечно та впевнено соціалізуватися” на відкритому просторі.

Ця ковдра не дозволяє людям розташовуватись ближче, ніж дозволяють сучасні правила соціальної дистанції, адже має всього чотири чітких місця, на яких можна розміститися.

Черевики для соціальної дистанції

У Румунії чоботар Григор Луп у місті Клуж змайстрував шкіряні черевики, які допомагають дотримуватись соціальної дистанції. За європейськими мірками ці черевики 75 розміру і якщо люди в такому взутті стануть навпроти одне одного, то між ними буде збережена соціальна дистанція у півтора метра.

Втім, аби придбати такі незвичні черевики, за них необхідно віддати 500 румунських леїв (3 100 гривень).

Двометрова корона

Німецький філіал популярної франшизи Burger King після послаблення карантину та відкриття ресторанів створив незвичний головний убір.

Це картонна корона діаметром у два метри, яка допомагає відвідувачам закладу дотримуватись соціальної дистанції. Вона є безкоштовною – її видають у деяких закладах країни разом з замовленням.

Надувні щитки для обличчя

Італійська студія MARGstudio презентувала надувний щиток для обличчя. За словами розробників, він дозволяє людям безпечно спілкуватися з оточенням та не заважає споживати їжу та напої у громадських закладах харчування.

Надувний щиток можна замовити у будь-якому кольорі, але варто зауважити, що під час розробки дизайнери не враховували медичні рекомендації.

Ціна одного такого щитка не більше одного долара, тобто менше ніж 30 гривень.

Лазерне коло

Нідерландець Харм ван Бек створив незвичну річ для соціальної дистанції, яку так і назвав – The Social Distance Thing.

Цей прилад кріпиться до спини людини та проєктує на землі навколо неї коло діаметром у 3 метри. Таким чином прилад немов забороняє іншим людям наближатися ближче, ніж 1,5 метра.

Виробник поділився детальною інструкцією, як створити такий винахід із підручних засобів, аби кожен охочий зміг зробити такий і собі.

Пересувні захисні столики для ресторанів

Один ресторан у штаті Мериленд (США) продемонстрував цікавий винахід для зниження ризику поширення коронавірусу.

Вони вигадали пересувний стіл, який не лише слугуватиме відвідувачам закладу за призначенням, а й допоможе їм триматися один від одного на відстані.

Натільний щит

Китайський архітектор створив новий спосіб боротьби з коронавірусом. Він надихнувся структурою крил кажанів та розробив щит, який забезпечує необхідний простір між людьми та й в принципі захищає від всіх чинників навколишнього середовища.

Об’єм такого захисного спорядження знижує ризик поширення дихальних крапель, адже покриває більшу частину тіла. Попри свій розмір, винахід досить легкий, адже складається з вуглецевого волокна та ПВХ. Втім, поки що невідомо, коли він з’явиться на ринку.

, , , переглядів: 833

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *