Доведено користь кімнатних рослин: три несподівані переваги

Збір коштів на потреби армії України
14.01.2019

Доведено користь кімнатних рослин: три несподівані переваги

Історики вважають, що люди почали вирощувати кімнатні рослини вже 5000 років тому, однак у наш час до них перестали серйозно ставитися, і довго сприймали їх лише як прикраса приміщень. Розведення кімнатних рослин — це захоплення, яке дарує людині безліч переваг, часом, зовсім несподіваних.  Перше про що варто згадати, це те, що, вирощуючи і доглядаючи за кімнатними рослинами можна привести свою нервову систему до ладу. І це найбільш очевидна перевага даного хобі.

Результат пошуку зображень за запитом "кімнатні рослини користь"

Зміцнить імунну систему

Може це прозвучить дивно, але вся справа в ґрунті: саме в ньому міститься бактерія Mycobacterium vaccae, яка, потрапляючи в наш організм з повітрям або їжею сприяє позбавленню від симптомів алергії, астми та псоріазу. Вважається, що вона допомагає в боротьбі з тривожністю. Якщо в приміщенні є кілька хлорофітумів, вам не знадобиться встановлювати дорогі очищувачі повітря: за добу ці рослини поглинають майже всі шкідливі бактерії в приміщенні. Не дарма хлорофітуми ніколи не вражаються шкідниками.

Результат пошуку зображень за запитом "кімнатні рослини хлорофітуми"

Природні очищувачі

Деякі кімнатні рослини — справжні “санітари” повітря. Наприклад, герань володіє унікальними властивостями знищувати в повітрі бактерії і віруси (стрептококи, стафілококи), а плющ і фікус Бенджаміна видалять з повітря частинки фенолу і формальдегіду. У повітрі закритих приміщень з різних причин накопичуються токсичні речовини: їх виділяють оздоблювальні матеріали, миючі засоби, водопровідна вода, так і повітря, що потрапляє з вулиці, далеко не завжди буває чистим і безпечним – у вихлопах автомобілів і сигаретному димі містяться такі небезпечні для здоров’я речовини, як бензол і толуол.

Результат пошуку зображень за запитом "кімнатні рослини хлорофітуми"

Замість тренера

Захоплення садівництвом можна віднести до списку аеробних навантажень, так як воно вимагає безліч рухів нашого тіла, які приводять в роботу відразу кілька груп м’язів. Присідання, нахили, повороти і так далі — відмінна альтернатива фітнесу.

, переглядів: 1 399

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *