Дозвольте смартфону врятувати Ваше життя!

Збір коштів на потреби армії України
04.08.2017

Дозвольте смартфону врятувати Ваше життя!

Всі ми стали залежні від своїх смартфонів. Хтось більше, хтось менше. Але процес перенесення значної частини нашого життя на невеликий екран гаджета, здається, незворотній. А Ви знаєте, що смартфон може врятувати Ваше здоров’я і навіть життя? Для цього достатньо скористатись лише однією функцією. ЛАЙТ розповість про неї детальніше.медкартка

На платі пам’яті наш смартфон зберігає безліч нашої особистої інформації різного сорту. Доступ незнайомців до неї може в якийсь деь врятувати Вам життя. Мова йде про віртуальну медичну картку. Ми розповімо що це та як її активувати.

Віртуальна медична картка має інформацію, життєво необхідну на випадок екстримальних ситуацій: Вашу групу крові, список алергенів, коротку медичну історію в цілому (наприклад, перенесені операції чи хронічні захворювання), персональні дані (ім’я, прізвище, рік народження) та контакти довірених осіб. Якщо Ви раптом опинитесь в лікарні без свідомості, ці дані допоможуть лікарям надати Вам першу допомогу максимально ефективно.

 

Як зберегти медичну картку на смартфон? Якщо Ви власник пристрою з ОС Android – зайдіть у віртуальний магазин Google Play та встановіть додаток Medical ID (безкоштовно). Власникам IPhone встановлювати нічого не потрібно: на домашньому екрані вже є іконка “Здоров’я” із зображенням серця. Відкриваєте та вибираєте функцію “Медкарта”.медкарткамедкартка

Далі схема однакова для всіх пристроїв: заповнюєте свої дані та обов’язково дозволяєте відображення на заблокованому екрані. Справа зроблена. Тепер лікареві буде достатньо тільки натиснути на картку та отримати всю потрібну інформацію.

Сподіваємося, що ця функція Вам ніколи не знадобиться, але активувати її варто прямо зараз.

, , , переглядів: 1 128

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *