Дзеркало душі: визначаємо характер людини за кольором очей

Збір коштів на потреби армії України
11.07.2018

Дзеркало душі: визначаємо характер людини за кольором очей

Дорослі люди на втомлюються повторювати, що очі людини це її душа. Проте фізіогномісти вирішили доповнити це та розповіли, як характер людини пов’язаний з кольором очей.

Існує досить цікава теорія проте, що колись на планеті у кожної людини очі були ідентичного кольору, проте після настання льодовикового періоду та різкої зміни погодних умов з’явилися люди з зеленими, сірими, синіми і блакитними очима. Як це вплинуло на їх характер?

Зелені очі

Володарі цього кольору очей дуже ніжні та добрі люди, допоки ситуація не стосується життєвоважливих обставин, тоді вони проявляють всю свою рішучість та твердість характеру. Крім того, вони ідеальні керівники: справедливі, надійні, напористі, здатні знайти вихід навіть із найскладнішої ситуації. Це ідеальний тип керівника. У любові щирі і вірні, ніколи не зрадять свого обранця, так як самі його вибрали. У них дуже багато друзів, вони легкі і ненав’язливі в спілкуванні, з ними завжди цікаво, вони вміють слухати і чути.

Основні риси характеру: надійні, стабільні, терплячі, рішучі.

Результат пошуку зображень за запитом "за кольором очей"

Карі очі

Кароокі люди володіють не найлегшими рисами характеру, вони дуже темпераментні й імпульсивні, можуть бути різкими і дратівливими. Тому якщо у вашого керівника карі очі – тримайтеся. Крім того вони мають сильні лідерські якості. Але до всього цього вони дуже розумні і мудрі, часто в складних ситуаціях приймають вірні рішення, не терплять монотонності і одноманітності, готові навіть пожертвувати матеріальним достатком і комфортом, заради нових вражень і цікавої роботи. Володарі карих очей дуже легко закохуються, але так само швидко і остигають до свого обранця, тому їх завжди треба зацікавлювати і дивувати, щоб утримати.

Основні риси характеру: вперті, запальні, розумні.

Світло-карі очі

Незважаючи на свою замкнутість і нерішучість, люди з таким кольором очей дуже працелюбні і старанні, вони дуже пунктуальні і обов’язкові, на них можна покластися. Не терплять бути “хлопчиками на побігеньках”, досягають значних успіхів в кар’єрі, коли їм довіряють і відправляють в самостійне плавання. Ці люди дуже ранимі і вразливі, довго переживають образу, але не показують цього.

Основні риси характеру: замкнені, нерішучі, мрійливі.

Результат пошуку зображень за запитом "карі очі у чоловіків"

Блакитні очі

Володарі цього кольору очей мають дуже спокійний та врівноважений характер. З вигляду вони дуже вразливі, проте насправді холоднокровні та розважливі. Вони не терплять рутинного життя та швидко втрачають інтерес до свого партнера. Люди настрою, запальні, можуть впасти в безпричинну депресію, часто сердяться.

Основні риси характеру: цілеспрямовані, спокійні, образливі.

Сині очі

Люди з синіми очима дуже привабливі та романтичні, проте примхливі та образливі. Вони дуже люблять керувати людьми, проте роблять це не явно а завуальовано, роздаючи вказівки. Вони непередбачувані, дуже легко закохуються і зачаровують партнера, але в відносинах дуже вимогливі, конфліктні, люблять сперечатися і відстоювати свою точку зору, навіть коли не розбираються в ситуації. Часто впадають у крайнощі, володіють силою і рішучістю, яку ховають під маскою наївності.

Основні риси характеру: сентиментальні, романтичні, емоційні.

Результат пошуку зображень за запитом "карі очі у чоловіків"

Сірі очі

Логічний розум і цілеспрямованість дозволяють власникам сірих очей твердо стояти на ногах і домагатися бажаного. Не пасують перед труднощами, вирішують проблеми швидко і максимально вигідно для себе. Спокійний і романтичний характер штовхає їх на пошук більш авантюрного та рухомого партнера, з яким зазвичай пов’язують своє життя раз і назавжди, так як не схильні до зрад.

Основні риси характеру: розумні, рішучі, практичні, допитливі

Жовті очі

Це самий загадковий і незвичайний колір очей, не дивно, що й характер у їх володарів теж не самий звичайний. Це дуже яскраві неординарні особистості, вони дуже артистичні і талановиті. Не звикли нікому підкорятися або жити за правилами. Дуже розвинена інтуїція, тому чудово відчувають людей, бачать награність і фальш. Готові горою стояти за кохану людину, але вимагають повного підпорядкування і вірності.

Основні риси характеру: непередбачувані, емоційні, артистичні.

, , переглядів: 1 437

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *