Експерти назвали найпоширеніші помилки, при виборі ноутбука

Збір коштів на потреби армії України
04.05.2019

Експерти назвали найпоширеніші помилки, при виборі ноутбука

Ноутбук – це перш за все легкість, мобільність та комплектація all-in-one, якими не може похвалитися стаціонарний ПК. Однак, більшість користувачів помітно скорочують термін життя своїх ноутбуків, і навіть про це не здогадуються, пише znaj.ua. Ось кілька порад, які продовжать життя вашого пристрою.

Не покладайтеся повністю на консультанта в магазині. Вам можуть нарадити купу непотрібних нісенітниць, і навіть встановлених програм (не безкоштовно), хоча ви можете налаштувати комп’ютер самостійно всього на 30 хвилин.

Якість – не обов’язково дорого і химерно. Найстильніший дизайн сезону – це добре, якщо ви збираєтеся милуватися ноутбуком в якості предмета інтер’єру. Прийшовши додому і розкривши упаковку ви, швидше за все, будете неприємно здивовані непотрібністю інтерфейсу, швидкістю роботи, а від глянцевого екрану почнуть боліти очі. Вже краще радитися зі знайомими, чи робити висновки самостійно.

Не дивіться на гарантію. Пристрій може вийти з ладу відразу після закінчення гарантійного строку. Виберіть модель з поліпшеними характеристиками замість цього і вже краще витратьте зекономлені кошти на твердотільний накопичувач SSD і встановіть замість жорсткого диска HDD. Ну а на гарантію покладатися точно не варто.

Зверніть увагу на систему охолодження. Не ставте комп’ютер на коліна, ліжко або ковдру, перекриваючи отвори для вентиляції, інакше гаджет досить скоро “вибухне” від перегріву, а вам без охолоджуючої підставки не обійтися. Вже краще дізнатися, який ноутбук охолоджується найкраще.

Перезавантажуйте систему. Час від часу вимикайте, і включайте ноутбук, щоб він зміг запустити всі програми заново, а непотрібні вдало закрити при виключенні.

, переглядів: 967

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *