Експерти назвали п’ять персональних даних, якими не варто ділитися на Facebook

Збір коштів на потреби армії України
27.11.2019

Експерти назвали п’ять персональних даних, якими не варто ділитися на Facebook

Виявляється, чим менше особистої інформації ми вказуємо в соціальних мережах, тим краще для нас і нашої сім’ї. У сучасному світі досить зайти на сторінку будь-якого користувача в соціальній мережі і можна дізнатися про людину все: де вона живе, працює, в яких стосунках перебуває, з ким дружить і чим цікавиться.

Безперечно, така інформація допоможе вам знайти друга на іншому кінці світу, але такими даними можуть скористатися шахраї. Експерти розповіли, якою інформацією не варто ділитися на Facebook.

№1. Домашня адреса. Часто користувачі мережі виставляють в Facebook фотографії та відео, як облаштований їх будинок, що в ньому є. При цьому, у них вказана адреса, де вони проживають. Таким чином, людина просто не думаючи, може привернути увагу злодіїв і грабіжників. Щоб уберегти своє «гніздечко», видаліть цю інформацію.

№2. Робота. Деякі люди вказують місце роботи з метою просто похвалитися перед знайомими і родичами, яку вони посаду займають. Проте, таку інформацію небезпечно вказувати, особливо, якщо людина працює у великій компанії. Хакери можуть скористатися вашими персональними даними для отримання несанкціонованого доступу. Крім того, в соціальних мережах не варто розміщувати публікації з негативними враженнями про роботу.

№3. Відносини. Краще не афішувати інформацію про те в яких стосунках ви перебуваєте зі своїм партнером. У разі, якщо ви несподівано розлучитеся, то повідомляти це своїм інтернет-друзям вам буде дуже ніяково.

№4. Кредитна картка. Facebook розширив свої можливості настільки, що купувати різні товари можна, не виходячи з профілю. Для цього достатньо ввести номер своєї кредитної картки в спеціальній графі. Варто відзначити, що це кращий спосіб для зловмисників отримати доступ до ваших грошей – вам достатньо забути вийти зі своєї сторінки на робочому комп’ютері або в інтернет-клубі.

№5. Номер телефону. Якщо ви використовуєте Facebook на телефоні, то соцмережа і так знає ваш номер. Але його краще приховати від сторонніх очей. У розділі «Контактна та основна інформація» виберіть, хто бачитиме ваш номер телефону та натисніть “Тільки я”. Деякі користувачі заводили свої сторінки саме з прив’язкою до номеру телефону. Таким чином шахраєві залишиться тільки підібрати пароль і він отримає доступ до вашої сторінці.

, , переглядів: 597

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *