Facebook випустив полегшену версію Instagram

Збір коштів на потреби армії України
21.12.2020

Facebook випустив полегшену версію Instagram

Деякі застосунки та соцмережі мають «полегшені» версії. Всі вони з приставкою «Lite» або «Go». Серед них – Facebook Lite, Messenger Lite та Twitter Lite. Їх розробляють для ринків, де є певні проблеми з Інтернетом – дорогі послуги або ж ненадійне з’єднання тощо.

А також це чудова можливість користуватися додатками власникам смартфонів на Android Go, які мають обмежені ресурси. Тепер Facebook анонсував новий застосунок – Instagram Lite, розповідає Пінгвін.Про.

Так, це дійсно новий Instagram Lite, оскільки цього року попередня версія була закрита компанією. Додаток було представлено в Індії, а розмір становить трохи менше 2 МБ. Він позбавлений деяких функцій, що є у стандартній версії, як-от Reels, Shopping та IGTV.

Наразі, програма обмежена Індією і підтримує тільки кілька місцевих мов, включаючи бенгальську, гуджараті, гінді, каннада, малаялам, маратхі, пенджабі, тамільську та телугу.

Не дивно, що Індія першою отримує додаток. Це найбільший ринок для Facebook – понад 310 млн користувачів, згідно зі звітом Statista за листопад 2020 року. Компанія заявляє, що планує розширити доступ до більшої кількості країн після тестування в Індії.

, , , переглядів: 703

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *