Фріланс: поради для початківців

Збір коштів на потреби армії України
30.01.2018

Фріланс: поради для початківців

Сьогоднішні реалії дозволяють працювати дистанційно. В зв’язку зі стрімким розвитком інтернету представники багатьох професій (наприклад, програмісти, дизайнери, перекладачі, редактори, рекламісти тощо) зовсім скоро будуть працювати на відстані, бо необхідності у тому, щоб постійно їздити до офісу просто не буде.

 Розвиток фрілансу спричинений бажанням отримувати дохід, займаючись улюбленою справою та можливістю працювати тоді, коли є бажання.

Наступні поради допоможуть тобі працювати вдома продуктивно та з задоволенням.

  1. Встановіть чіткий робочий графік.

Перевага віддаленої роботи в тому, що ви самі можете визначити години своєї роботи і при цьому ніхто не зробить догану за запізнення. Не піддавайтеся спокусі відтягнути початок робочого дня на годину-дві, такі маніпуляції значно знизять продуктивність вашої праці. Старайтеся визначити початок та кінець робочого дня та чітко слідувати своєму графіку.

  1. Визначте місце робочого простору.

Навіть за відсутності окремої кімнати під кабінет, організуйте собі невеликий робочий простір. Достатньо письмового столу, де б зберігалися робочі матеріали. Він послужить яскравою асоціацією з роботою, а тому швидко налаштує на необхідний лад.

  1. Складайте списки.

Списки справ допоможуть не вибиватися з графіку та не втрачати час на дрібниці. Працюючи фрілансером Ви самі несете відповідальність за організацією власної роботи, а тому витрачений на складання списків час допоможе раціонально розподілити справи, які потребують виконання.

  1. Робіть перерви

Під час роботи можна захопитися і зовсім забути про поняття часу або ж свідомо ігнорувати перерви з метою встигнути більше. Така тактика являється невірною. Невеличкі кількахвилинні перерви щогодини допоможуть зібратися з думками та освіжити мозок.

  1. Пам’ятайте про обід

Задля відновлення сил та бадьорості робіть одну велику обідню перерву. За цей час Ви зможете вибратися на каву, поспілкуватися з друзями та просто освіжитися.

  1. Забудьте про робочі моменти після закінчення робочого дня.

Навіть якщо Вас навідала чудова ідея – запам’ятайте її або запишіть у записник та відкладіть до наступного дня.

  1. Визначте тривалість свого робочого дня.

Не варто працювати з самого ранку і до пізнього вечора. Оберіть оптимальний період доби, який відповідатиме внутрішньому годинникові. Разом з тим не перевищуйте тривалість роботи.

, , , , переглядів: 1 101

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *