Гарне перше враження: трохи про секрети успішного резюме

Збір коштів на потреби армії України
21.05.2020

Гарне перше враження: трохи про секрети успішного резюме

В сучасному світі для того, щоб отримати бажану роботу, необхідно бути не лише першокласним фахівцем, але і вміти правильно себе подати, інформує Ukr.Media. Перше враження про потенційного працівника створюється за допомогою правильно складеного резюме.

Які секрети треба знати:

Підбір фото

Зовнішній вигляд завжди грає важливу роль, тому потрібно підбирати якісне фото, яке зможе піднести вас в якості відповідного спеціаліста. Краще за все підібрати знімок, де ви позуєте в одязі ділового стилю.

Стислість

Саме вмілий виклад фактів покаже, що ви вмієте правильно розставляти пріоритети. Не варто переписувати свою автобіографію — розкажіть лише про найважливіше.

Сильні сторони

Не пишіть стандартні фрази про комунікабельність та стресостійкість. Найкраще вказати ті якості, якими ви володієте насправді.

Кваліфікація

Ви будете вигідно відрізнятися від інших претендентів у тому випадку, якщо ви постійно займаєтеся саморозвитком в рамках своєї професії — проходите навчання і курси. Однозначним плюсом стане вивчення суміжних спеціальностей або актуальних іноземних мов.

Рекомендації

Розлучатися з попереднім роботодавцем потрібно правильно: заручіться підтримкою безпосереднього начальства і керівництва, оскільки хороші рекомендації зіграють вам на руку.

, , , переглядів: 636

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *