Google готує свій месенджер, який затьмарить популярні WhatsApp і Telegram

Збір коштів на потреби армії України
10.05.2019

Google готує свій месенджер, який затьмарить популярні WhatsApp і Telegram

За останні кілька років Google вже кілька разів намагалася зайняти своє місце на ринку сервісів для спілкування, але кожен раз її задумка виявлялася провальною в силу ряду причин. Проте, “корпорація добра” не припиняє спроби увірватися на ринок месенджерів, і готує новий сервіс, який складе конкуренцію WhatsApp і Telegram, – повідомляє znaj.ua.

В даний час практично у всі смартфони на базі операційної системи Android, а такі займають більш ніж 3/4 всього ринку мобільних пристроїв, вбудовано спеціальний додаток для роботи з повідомленнями SMS і MMS, а називається воно Android Messages. Це додаток встановлено в більшість сучасних смартфонів на базі Android, що цілком очевидно.

Саме на його базі Google вирішила запустити свій власний месенджер, який зможе затьмарити WhatsApp, Telegram і всі інші. Таким чином, Google хоче впровадити месенджер у всі смартфони, які використовують ОС Android для роботи. Повідомляється, що компанія представить месенджер вже у 2019 році, так що чекати залишилося недовго.

, , , , переглядів: 1 145

Кількість коментарів: 3
  1. Як показує статистика гуглу не вдається робити Соц. мережі і спроба створити мемеджер в них вже була. Я вважаю що це також буде провал, але все можливо))

    • Как бы то ни было Гуглу удалось сделать Ютуб. В некотором роде – это все таки социальная сеть. А вот Г+ у них тема не срослась. С мессенжером согласна – не зашел. Хотя для чтения лекций онлайн их мессендежер очень даже.

  2. І яка доля цього месенджера?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *