Google створив додаток для спілкування поглядом

Збір коштів на потреби армії України
11.12.2020

Компанія Google розробила новий експериментальний додаток для платформи Android, який здатний користувачам очима вибирати заздалегідь обрані фрази на екрані смартфона. Про це повідомляє The Verge.

Додаток Look to Speak загальнодоступний і сумісний з Android 9.0 і новішими версіями ОС, включаючи Android One.

У розробці брав участь висококваліфікований логопед Річард Кейв. Він працює з людьми, у яких є дефекти мови і моторики, а також з невербальними людьми, яким потрібна допомога в спілкуванні. Додаток Look to Speak є одним з проєктів Google Start with One, Invent for Many в рамках платформи Experiments with Google. Такі проєкти починаються однією людиною в спробі зробити щось корисне для великої спільноти.

Додаток призначений для роботи на мобільному пристрої і підтримує більш складні допоміжні технології. Розташувавши смартфон трохи нижче рівня очей, користувачеві потрібно подивитися вліво або вправо, щоб вибрати зі списку фрази, які пристрій потім вимовляє вголос.

“Фрази можна персоналізувати, щоб користувачі могли передавати свої автентичні голоси”, – зазначає Кейв.

За даними Google, всі дані в додатку Look to Speak конфіденційні і ніколи не залишають смартфон.

На поточний момент в програмі Look to Speak є один недолік. Допоміжне меню налаштування програми, в якому можна редагувати фрази і налаштовувати параметри погляду, недоступне для виклику очима і вимагає ручного натискання на екран смартфона.

, , , переглядів: 655

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *