Коли не можна, але дуже хочеться: як заховати алкоголь під носом у оточуючих

Збір коштів на потреби армії України
16.10.2018

Коли не можна, але дуже хочеться: як заховати алкоголь під носом у оточуючих

Винахідливість – приголомшлива якість людини, яка притаманна далеко не кожному Особливо кмітливість допомагає у випадках, коли потрібно трохи перехитрити систему.

Однією з найпоширеніших проблем, як виявилося, для багатьох стало бажання непомітно пронести на фестиваль або в літак трохи алкоголю. І в разі, якщо офіційно правилами цього робити не можна, але ви знаєте, що нікому від цього гірше не буде, то можна взяти на замітку деякі з цих геніальних варіантів.

Так, можна перелити алкоголь в невелику пластикову пляшку, а потім загорнути її в лаваш, прикрасивши зеленню. З боку така конструкція буде виглядати як великий буріто або шаурма, а насправді ви будете насолоджуватися улюбленим напоєм і не боятися осуду з боку.

Одна дівчина навіть примудрилася на свій випускний пронести величезну флягу, просто видавши її за клатч.

Замість лаваша можна використовувати багет або батон, роблячи вигляд, що ви їсте фаллафель або ж хот-доги.

Проте в подорож такі рекомендації виявляться марними. Так, можна розлити трохи улюбленого напою в дорожні баночки для шампунів. Або ж наповнити ємності з-під ополіскувач для рота.

Не зовсім практичний лайфхак і не завжди можливе до виконання, але зате неймовірно ефектний і дуже корисний, якщо потрібно пронести пляшку через вхід. Просто приховати її у власному волоссі.

, , , переглядів: 1 387

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *