Коли українці зможуть оплачувати покупки обличчям

Збір коштів на потреби армії України
21.11.2020

Коли українці зможуть оплачувати покупки обличчям

FacePay – інноваційний метод оплати обличчям. Про біометрію як засіб платежу розповіли на конференції FinRetail2020 Христина Кармазіна, керівник Напрямку діджитал продуктів ПриватБанку, і Євген Васильцов, керівник Напрямку по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку.

“На сьогоднішній день ми вже інтегрувалися в JYSK, в частині магазинів, в ЕVA. Плюс десять компаній в стадії інтеграції, і вже в першому кварталі 2021 року ви побачите ще компанії, де можна платити за допомогою FacePay. Ми також дивимося в бік стартапів, компаній які роблять галузеві рішення для ресторанів, складів”, – сказав Васильцов.

Скільки клієнтів користуються FacePay? 130 тис. клієнтів, 24 торгові точки, КСВ 174, 1100 терміналів.

Як розраховуватися на торговій точці:

  • на терміналі вибрати оплату обличчям FacePay24;
  • подивитися в камеру і зробити фото;
  • оплатити покупку;
  • ввести пін-код картки.

Плани ПриватБанку щодо FacePay – до кінця 2020 року запустити 9 тис. терміналів з функцією FacePay, додати плюс 10 партнерів (мереж). Також Христина Кармазіна, керівник Напрямку діджитал продуктів ПриватБанку, розповіла про запуск в Україні платежів через чат-ботів Viber:

“Насправді торговців у Viber дуже багато. Саме тому ми вирішили співпрацювати з месенджером. Вони зараз будуть створювати свою екосистему для великих торговців, які повністю вийшли в е-сommerce без своїх будь-яких інтернет-магазинів. В екосистемі Viber вони можуть створити свій майданчик, – розповіла Кармазіна. – Платежі через чат-ботів Viber запущені всього 2 дні тому, тому я обов’язково поділюся з вами даними через кілька місяців. І ми дізнаємося, чи готова купувати Україна через Viber, чи все ж Instagram вже переміг”.

, , , переглядів: 492

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *