Корисні лайфхаки: як правильно знайомити людей

Збір коштів на потреби армії України
16.11.2018

Корисні лайфхаки: як правильно знайомити людей

1. Дочекайтеся зручного випадку. Якщо ви хочете познайомити людей один з одним, то важливо, вибрати відповідний для цього час. Не варто перебивати, або ж за руку вести людину знайомитися з іншою людиною.

2. З’ясуйте, яка з двох експонованих осіб має більш високий статус або положення в соціальному середовищі. Це важливо знати, тому що людина нижча за статусом завжди повинна бути представлена людині, яка вище за статусом. Це базові правила етикету, які загальноприйняті в усьому світі.

3. З’ясуйте, яка особа з двох у діловій обстановці має більш високий статус чи авторитет. В діловій обстановці жінки як і раніше вищі над чоловіками, а літні люди над молодими, але посада перевершує вік і стать. Про це теж не варто забувати. В іншому випадку, це буде поганим тоном під час знайомства, змушуючи людей червоніти.

Результат пошуку зображень за запитом "приятное знакомство"

4. Завжди називайте ім’я людини, яка володіє високим статусом, і представляйте їй людину нижчої посади. З початку можна заплутатися, але незабаром це увійде в звичку.

5. Надавайте довідкову інформацію, щоб допомогти людям почати розмову. Але це потрібно зробити тільки після того, як ви представили людей один одному. Однак, якщо вони і так говіркі, так навіть краще.

, , , переглядів: 1 372

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *